Paweł przyszedł z pomocą kiedy potrzebowałam motywacji i zmiany ćwiczeń. Moje treningi stały się ciekawsze, odkryłam urządzenia na siłowni z których istnienia nie zdawałam sobie sprawy (lub też nie wiedziałam jak ich użyć). Dobry motywator i pozytywna osoba ; )

Monika

W pracy nad sylwetką Moniki początkowym problemem były niewielkie zaburzenia pracy tarczycy, które dość szybko udało się unormować stosując odpowiednie metody żywieniowe, bez pomocy leków. Trening siłowy 3-4 x w tygodniu pozwolił na uzyskanie estetycznej sylwetki przy utrzymaniu, a właściwie poprawie samopouczucia i zdrowia.

Miałem pewne doświadczenie jeśli chodzi o siłownię, ale nie wiedziałem jak to wszystko poukładać. Do tego dochodzi dieta. Po kilku treningach wiedziałem już o co chodzi, nabrałem 6kg mięśnia w 2 miesiące, utrzymując 9% tkanki tłuszczowej. Jestem mega zadowolony rady porady zawsze uzyskane szybki kontak bez problemów dobra dieta i dobry plan polecam

Paweł

Paweł miał bardzo dobrą bazę do kształtowania sylwetki, ze względu na uprawiane przez lata sporty walki.

Żelazna konsekwencja i skrupulatność dały efekty w postaci metamorfozy mogącej rodzić podejrzenia o stosowanie zabronionych substancji 🙂 6kg beztłuszczowej masy ciała więcej w 2 miesiące.

U siebie zauważyłam szybkie efekty i osiągnęłam wyznaczony cel. Dodatkowo zyskałam spora wiedzę na temat treningów i diety, a siłownia stała się drugim domem.

Zanim trafiłam do Pawła zrzuciłam dodatkowe kilogramy ale moja sylwetka była wychudzona i bezkształtna. Dzięki jego pomocy zyskałam piękne, wyrzeźbione ciało i co najważniejsze – pewność siebie.
Paweł to trener idealny, kiedy trzeba jest katem, motywuje i stale podnosi poprzeczkę ale poza treningami służy zawsze pomocą, ze spokojnem odpowie na każde pytanie, wszystko wyjaśni. Podczas treningu mogłam czuć sie bezpiecznie, Paweł zawsze pilnował techniki ćwiczeń. Jest profesjonalistą, który posiada ogromna wiedzę, empatię i anielska cierpliwość – nigdy nie krzyczy nawet przy tak ciężkim przypadku jak ja. Widać ze jest to jego pasja, która potrafi szybko i skutecznie zarazić!

 

Asia

Jak widać na przykładzie Asi, dodatkowe kilogramy nie zawsze działają na niekorzyść kobiety. Zaufanie, szczerość i konsekwencja sprawiły, że sylwetka nabrała pożądanych kształtów. Trening siłowy okazał się idealnym bodźcem i pomostem między skinny a sexy, który „przy okazji” stał się nową pasją

„Paweł, będziesz partycypował w kosztach zmiany garderoby. Wszystko na mnie wisi, nie mam kiedy jeździć na zakupy”

Monika

Monika zgubiła 10kg w 7 miesięcy, zyskując jednocześnie kilka kilogramów tkanki mięśniowej, Dało Jej to nie tylko upragnioną, smukłą sylwetkę, ale także dużo lepsze samopoczucie, kondycję i nową pasję.

Share This